Wybór pluszaka dla psa.

Zabawy z psem jest niezwykłą szansą, aby wykorzystać wigor naszego pupila, a jednocześnie wzmacniać zaufanie. Codzienne gry wpływają dobrze na witalność psa, oraz sprawiają uciechę właścicielowi. Gry warto jest wzbogacać używając zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy dużo rozmaitych rodzajów zabawek dla psów, jednak jak dobrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę kupimy w większości punktów zoologicznych w różnych wielkościach, pasujących do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, istnieją piłki gumowe, z materiału a także z plastiku. Wybierając piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, jednak trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie udławienia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową piłkę pamiętajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle istotne, gdy jesteśmy właścicielami małych odmian psów, jak pudle i yorki, którym wybieramy mniejsze wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy pobawić się z psem na zewnątrz świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil może rozpędzenia się. Jeśli pies potrafi aportować, warto wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, żeby zwierzakowi wygodnie można było nosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ występuje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee w trakcie zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków wybierajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny online