Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla psów. Zgodnie z wymaganiami użytkowników w ich propozycji można odnaleźć karmy dla dużych psów, a też i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest to szczególnie istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt oraz czworonogów dużych znacząco się różnorodni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te zagadnienia oraz przedstawić propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zrealizowała dwa typy żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeżeli chodzi o te podstawowe w ofercie marki odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszelkich odmian piesków i 3 typy karm poświęcone dla czworonogów ras miniaturowych wielkich oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została skomponowana przez zbiór sprawdzonych ekspertów z wiedzą o tym, żeby umożliwić szczeniętom najlepszy wzrost. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są kapitalne dla łagodnych żołądków małych piesków. Również karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w czasie obfitego przyrostu. Oprócz atutów odżywczych warto dodatkowo wspomnieć o walorach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Posiada zboża, sporą ilość mięsiwa (26%), oleje plus tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Polecamy najlepsze psie karmy zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej firma proponuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem również pokarm Pedigree w puszce albo w torebce) zawiera pachnące mięsne smakołyki utopione w galaretce, która poprawia przyswajanie składników odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temu karma jest nie tylko zjadliwa, lecz też odpowiednia i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze winne za solidne oraz zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), polepszające odporność (witamina E oraz minerały) i wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki zastosowaniu lekkich mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Kończąc oferta marki Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest nieco duża, możemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Także są to karmy wyprodukowane przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i ciągle modyfikuje swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym i profesjonalistów z którymi kooperuje. Dzięki temuż są to zatem karmy bezbłędnie zaadaptowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.