Karmy Brit – profilaktyka przez odżywianie
Marka Brit proponuje karmę dużej jakości i w przystępnych cenach dla czworonogów, kota i gryzoni. Marka ta jest powszechna w przeszło pięćdziesięciu krajach świata i także jest szczególnie podziwiana przez właścicieli kotów.
Prawidłowe odżywianie psiaków
Oczywiście, iż zła dieta kieruje do problemów ze zdrowiem, i nawet do powstania ostrych chorób. Karmy Brit są opracowane według niepowtarzalnej receptury. Mają jeno najwyższej jakości, naturalne, dokładnie wybrane mikroskładniki: mięso i ryby, owoce, warzywa, a jeszcze składniki funkcjonalne, wzbudzające korzystny wpływ na organizmy psiaków. W składzie karmy Brit bardzo często odnajdziemy łososia, który dobrze działa na skórę plus sierść także zapobiega chorobom układu krążenia. W charakterze optymalnego odżywienia mięśni a utrzymania odpowiedniej kondycji karmy Brit zawierają odżywcze mięsiwo, bardzo często jagnięcinę. Gwoli przeciwdziałania stanom zapalnym, poprawienia przemiany materii i naprawy wątroby formuła karm Brit zawiera ostropest plamisty. Aby wzmocnić odporność organizmu w karmach owych stosuje się witaminę C, probiotyki i inulinę. Nie daje się do karmy żadnych elementów szkodliwych dla zwierząt, modyfikowanych genetycznie. Nie stosuje się również soi.
Wyjątkowe potrzeby posiada niewielki pupil, inne duży, składniki odżywcze niezastąpione w żywieniu szczeniąt nie sprawdzą się u dojrzałych psów. Karma Brit jest zaadaptowana do wieku i dodatkowo wielkości zwierzęcia.
https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-kotow-c-26.html wysokiej jakości kocie karmy
Potwornie istotny jest też wybór formy karmy, aby pasowała specjalnym potrzebom naszego kotka. Karma mokra ma intensywny zapach i smak, zawiera sporo wody. Jest polecana dla piesków z nadwagą, ponieważ jest mniej tłusta niż sucha karma. Sucha karma Brit jest wysoce wydajna. Jest twarda, co umożliwia psinie myć zęby dodatkowo usuwać osad nazębny. Wolno stosować oba typy żywności, na wymianę.
Karma Brit zaspokaja nietypowe potrzeby czworonogów
Linia Brit Care to karmy hipoalergiczne, eliminujące nietolerancję pokarmową plus nadwrażliwość. Są to karmy delikatne, starannie zbilansowane, poprawiają kondycję i także wytrzymałość psów.
W linii karm Brit Care wyszukamy karmy dla szczeniąt, psów dużych oraz starszych, z alergią, otyłością, po zabiegu sterylizacji lub kastracji, odmian dużych, średnich i także małych, dla psiaków wielce aktywnych fizycznie, sucha oraz mokra.
Seria Brit Premium to zatem karmy lekkostrawne, zawierające w składzie 45% mięsiwa, w wariacji dla szczeniąt, psów dorosłych i dodatkowo starszych.
Karmy Brit z linii Carnilove to posiłek suchy, mający aż 70% mięsiwa prostego źródła. Jest dostępna w możliwości dla psów dojrzałych i także szczeniąt.
Karma Brit to pokarm znakomitej klasy, sporządzony po to, ażeby jak najlepiej troszczyć się o zdrowie zwierząt, przeciwdziałać wystąpieniu chorób. Należy zaledwie dopasować karmę adekwatną do wieku ulubieńca, poziomu aktywności oraz stanu fizycznego. Jednoznaczne oraz wyraźne informacje napisane na pudełkach upraszczają wybór. Karma Brit to zatem wymarzone rozwiązanie dla opiekunów kotów dbających o ich wytrzymałość tudzież zdrowie.